Reklamowe produkty silikonowe

Reklamowe produkty silikonowe

Produkty silikonowe jako gadżety reklamowe

Poniżej proponujemy Państwu różne reklamowe produkty silikonowe , które można z powodzeniem wykorzystać jako artykuły do promocji firmy lub marki.

silikonowe etui na telefonReklamowe produkty silikonowe na zamówienie

Pokrowiec na telefon
Reklamowe silikonowe pokrowce na telefon wykonane są z 100% silikonu. Idealna ochrona telefonu. Etui są dostępne w różnych wielkościach i kolorach.
Kolory według PANTONE
Czas realizacji: 24 dni

 

Silikonowe breloki do kluczy

Silikonowe breloki do kluczy

Również na silikonowym breloku można wydrukować lub wytłoczyć dowolny tekst. Silikonowe breloki do kluczy to świetna reklama Państwa firmy.
Kolory według PANTONE
Czas realizacji: ok 22 dni

 

silikonowy szkielet na słuchawkiSilikonowy szkielet na słuchawki
Silikonowy szkielet  to wygodne rozwiązanie dla osób używających słuchawek. Sprawi, że już nie będziesz tracić czasu i nerwów na szukanie słuchawek.
Kolory według PANTONE
Czas realizacji: 21 dni

 

 

Silikonowa podkładka pod myszSilikonowa podkładka pod mysz 
Ta silikonowa podkładka pod mysz jest wykonana w 100% z silikonu. Podkładka pod myszkę jest dostępna w różnych kształtach. Na silikonowej podkładce jest możliwość nadruku logo lub innego sloganu reklamowego. Jest to świetny gadżet reklamowy.
Kolory według PANTONE
Czas realizacji: 28 dni

 

LCD silikonowy zegarekLCD zegarek silikonowy
LCD sportowy zegarek to nowość wśród produktów silikonowych. LCD zegarek na rękę wykonany z silikonu jest wodoodporny i nadaje się idealnie dla sportowców. Możliwość nadruku logo lub grafiki
Kolory według PANTONE
Czas realizacji: 25 dni

Reklamowe opaski silikonowe z rysikiem NOWOŚĆ

Nowy produkt w naszej ofercie: opaski silikonowe z rysikiem. Na opasce może być nadrukowane logo, nazwa firmy czy hasło reklamowe. Opaska silikonowa z rysikiem to idealny dodatek do tabletu czy telefonu.Reklamowe bransoletki silikonowe z rysikiem

Reklamowe opaski silikonowe z rysikiem